Golf 6 2.0 TDI ,Manual

Çmimi: Me Marrveshje
Golf 6 2.0 TDI ,Manual

Detajet

Postuar
22 janar 15:16
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
140 000 - 149 999

Përshkrimi

Golf 6 2.0 TDI ,Manual , viti i prodhimit 2009 , te kaluara 140.000 km ,me prejardhje nga Zvicrra, me dogan te paguar

* Vetura posedon :
- Klimatronik dy sezonale, , ,
- Navigacion me ekran te madhe (Touch scren)
- Board kompjuter,
- Aux , Bluetooth ,
- Senzor shiu,
- Interier shume te ruajtur,
- Xhama dhe pasqyre elektronike,
- Mbyllje qendrore,
- Fellne dhe goma t'reja,
- Senzora parkingu para,
- Senzora parkingu prapa,
- Vetura posedon 2 qelsa , etj ...
-Vetura posedon libren e servisit dhe garantojm per KM,

Tel: 049-556-005 , 049-581-537
Viber: +38349581537
+38349556005


Shpallje te ngjashme