PASSAT TDI - ipavozitur ne Kosove- dogana paguar

Çmimi: Me Marrveshje
PASSAT TDI - ipavozitur ne Kosove- dogana paguar

Detajet

Postuar
4 prill 17:36
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
100 000 - 109 999

Përshkrimi

(JO ndrrime me vetura tjera)..

Kemi vendosur te shesim kete Passat qe eshte me siguri shume i ralle ne treg. E kemi blere per te mbajtur per vete. Ka passur vetem nje pronar Gjerman me pare dhe i mire mbajtur me libreze, se fundi i kemi bere mbi 1200 Euro mirembajtje ne Gjermani. dhe mirembajtja e 110 mije kilometrave ..
Te garantuara kilometrat dhe munde te deshmohen permes libreses qe eshte mirembajtur ose mundemi te vertetonit te VW ja ne Prishtine (me pagesen tone)... Autoja eshte perdorur vetem per disa rruge jashte vendit. Ne kosove nuk kemi vozitur mbi
nje mije kilometra.. (dhe kjo mundet me deshmue persmes sigurimit qe kemi blere per EU .. etj..

Cmimi me i mire se sa ne dyqana ...
dogana e paguar afer 4200 euro...


Shpallje te ngjashme