Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99

Çmimi: Me Marrveshje
Rent a Car Dardania 044269000Cmimi fillestar 19.99

Detajet

Postuar
2 shkurt 17:04
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Viti i prodhimit
2012
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
90 000 - 94 999

Përshkrimi

Rent a Car Dardania Leshoj vetura me qira te llojeve te ndryshme per me shum mund te na kontaktoni ne tel

+37744269000 / 044269000

RENT A CAR Dardania gjindet ne hyrje te prishtines ne dragodan te rrethi TE ISMETI dhe ne Airoport te prishtinesë

Rent a Car Dardania / Vetura me Qera / Qmimi fillestar prej 19.99
Përfitoni nga ofertat më të mira duke filluar vetëm prej 19.99 € 24/H
Mos shpenzoni më tepër
Rent A car " Dardania " gjithmonë zgjedhja më e mirë
#Veturat tona i plotesojn deshirat tuaja
#Te sigurta per ju dhe familjet tuaja
#24 Ore Assistenc , Free kmm
#Gjithmone sherbimet me te mira per ju
#Nxitoni dhe rezervoni nese deshironi te kurseni dhe ti kaloni pushimet tuaja sa me mire
#Ju garantojmë cilësi dhe siguri.
Info dhe rezervime

+37744269000 / 044269000


Shpallje te ngjashme