Shitet VW Passat

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet VW Passat

Detajet

Postuar
19 mars 10:17
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Passat
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
250 000 - 299 999

Përshkrimi

Shes veturen VW Passat caravan ne gjendje te shkelqyer me te gjitha opcionet
per ma shum info i keni fotot si dhe nr.kontakti


Shpallje te ngjashme