Shitet Vetura Tiguan 2.0 2017, Automatik

Çmimi: 21.000 €
Shitet Vetura Tiguan 2.0 2017, Automatik

Detajet

Postuar
28 janar 17:56
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2017
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Tiguan 2017 2.0 TDI
150ps
Lane assist
Side Assist
Rear Traffic Al.
Front Assist
Dritat e gjata auto
4 metoda te kamerave
Nacigacion
Ngjyre e zez
Gjendje te mire optike dhe teknike I servisuar me rregull ne vazhdimesi.
Goma te Dimrit
216 mije klm

Çmimi 21.000
+38349899002


Shpallje te ngjashme