Tiguan 2.0 automatik

Çmimi: 12.700 €
Tiguan 2.0 automatik

Detajet

Postuar
2 prill 00:26
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2008
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Tiguan 2.0 TDI Dizel , automatik , viti 2008 , KW 103 , 4 motion , me dogan dhe akciz te paguat , ju mirpret Adnani ne mob ; +386 49 124 782 viber +377 4t 124 782 viber & +377 44 935 225 viber bejm edhe ndrrime , Veterrnik Autosalloni i par ne dalje te Prishtinë-s , Autosallon01


Shpallje te ngjashme