Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Tinguan

Çmimi: Me Marrveshje
Tinguan

Detajet

Postuar
14 prill 19:51
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Tiguan
Viti i prodhimit
2018
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
15 000 - 19 999

Përshkrimi

Shitet vetura Tinguan 2.0 TDI 110 Kw 150 PES R-Line mrena dhe jasht e sa po ardhur nga gjermonia Klimatronic tempomat librat e Servist Navigacion ulse me nxemje komanda en timon Transaktionkontrolle Drita Big zenun censora parkingu para dhe mbrapa voll opsion...Pa Dogan për ma shum Info laimrohuni në Nr..044 359 106


Shpallje te ngjashme