VW GOLF VII 1.6 TDI

Çmimi: Me Marrveshje

Detajet

Postuar
3 gusht 23:18
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf
Karburanti
Naftë
Viti i prodhimit
2013
Kilometrazha
140 000 - 149 999
Marshi
Manual
Targa
Te huaja

Përshkrimi

- Golf VII Comfortline,
- 1.6 TDI Bluemotion
- Vëllimi i motorit: 1.6 / 1598 ccm
- Fuqia: 77KW (105KF)
- Klima automatike dy-zonale “Climatronic”
- Radio “Composition Media” (Kolor Touchscreen, -
- CD/MP3, SD card
- Lexues, Bluetooth, 8 altoparlant, USB, Aux
- Mbështetëse për duar para me fijok,
- Mbrapa me 2 mbajtëse për gota
- Ulëset e para komfore, me rregullim të lartësis
- ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR
- Mbyllje qendrore me teledirigjim
- Xhamat para dhe mbrapa elektrik
- Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
- Timoni multifunksional nga lëkura
- Bordkompjuter “Plus”
- Tempomat adaptiv, monitorimi i hapësirës para
- Front Assist” dhe frenim
- Emergjent për qytet
- Freni i parkimit elektrik me Auto Hold funksion
- Senzor shiu
- Senzora parkimi para dhe mbrapa “Park Pilot”
- Parkim paralel automatik “Park Assist”
- Fellne alumini
- Drita të mjegullës
- 2 Çelësa etj.


Shpallje te ngjashme