VW PHAETON 3.0 TDI 4 MOTION EXCLUSIVE

Çmimi: Me Marrveshje
VW PHAETON 3.0 TDI 4 MOTION EXCLUSIVE

Detajet

Postuar
30 mars 14:03
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Phaeton
Viti i prodhimit
2013
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
170 000 - 179 999

Përshkrimi

I ardhur nga zvicrra,dogan homoligim te paguar,eshte ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.vetura eshte full ekstra per me shum info.049677778 ose 049333888.


Shpallje te ngjashme