VW Polo 1.4 TDI-Diesel -09

Çmimi: 5.900 €
VW Polo 1.4 TDI-Diesel -09

Detajet

Postuar
7 mars 20:15
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Targa
Të huaja
Marshi
Manual
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Naftë
Kilometrazha
190 000 - 199 999

Përshkrimi

Shitet Vetura VW Polo 1.4 TDI-Diesel United,
Viti i prodhimit 05/2009,
Klima,
Fellne,
192mij km,
Abs, esp, etj ...
Vetura eshte tash e ardhur nga jasht dhe e ka doganen e paguar. Vetura eshte ne gjendje shume te mire teknike si dhe ne pamje te jashtme dhe te brendshme, per me shume na kontaktoni: Auto Salloni autoZONE. Çagllavice - Prishtinë Tel: 044 362887 044 754070


Shpallje te ngjashme