bmw x1 2.0 dizel Automatik

Çmimi: 12.800 €
bmw x1 2.0 dizel Automatik

Detajet

Postuar
25 qershor 20:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

BMW X1 2.0 dizel 123D bi turbo 204 Ps Automatik 12/2010
vetura posedon klimatronik abs esp bordkompjuter tempomat komand ne timon ulse me nxemje Navi senzor parkingu isapo Doganuar dhe i rigjistruar ne rks full ekstra per me shum 📞044 431 606📞044 767 383 📞
kiki


Shpallje te ngjashme