Shitet banesa

Çmimi: Me Marrveshje
Shitet banesa

Detajet

Postuar
11 janar 15:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Kuadratura
93 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Shes banesen me siperfaqe prej 93m2
Banesa posedon 2dhoma gjumi, sallon+kuzhine, banjo, dy ballkone dhe garazhe me siperfaqe prej 13m
Eshte ne katin IV, tek rrethi Abi Çarshia
Çmimi sipas marreveshjes...