Ferbeton (beton industrial,kvarc)

Çmimi: Me Marrveshje
Ferbeton (beton industrial,kvarc)

Detajet

Postuar
4 shkurt 02:59
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Punojme Ferobeton (beton industrial)


Shpallje te ngjashme