Fontan 40litershe. Shum e bukur

Çmimi: 750 €
Fontan 40litershe. Shum e bukur

Detajet

Postuar
14 shkurt 17:32
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Vetem 4 muaj ekom perdor.
Eshte teper e bukur
Per ma shum info ne viber ose whataapp


Shpallje te ngjashme