Kallupa

Çmimi: Me Marrveshje
Kallupa

Detajet

Postuar
28 gusht 15:25
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Kemi lloje te ndryshme te kallupave. Per me shume informata ju lutem na kontaktoni ne numrin e telefonit. Çmimi sipas marrveshjes.
Viber: +38349119917
Whatsapp: +38349119917


Shpallje te ngjashme