Reshov 4flaksh +skar italiane

Çmimi: Me Marrveshje
Reshov 4flaksh +skar italiane

Detajet

Postuar
1 shtator 11:12
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Shes reshovin 4flaksh +skaren prodhim italian ne gjedje perfekte qmimi i diskutushem per me shum kontakto ne tel.049306143 ose viber +38349306143


Shpallje te ngjashme