Sllagomat

Çmimi: 250 €
Sllagomat

Detajet

Postuar
4 mars 14:19
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

Eshte i ardhun prej zvicre gjithqka nregull
Shum i runten po qe mka nejt pluh ka pak permi
Ndrim jo. Qmimi pak i diskutushem


Shpallje te ngjashme