Fontan treshe e re e pa perdorur

Çmimi: Me Marrveshje
Fontan treshe e re e pa perdorur

Detajet

Postuar
11 janar 15:27
Kategoria
Shtepi & Familje > Teknik dhe paisje
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren

Përshkrimi

SHES fontanen e re te pa perdorur qmimi sipas marrveshjes per me shum kontakto edhe ne viber +38344306143


Shpallje te ngjashme