AUDİ A4 2.0 2013 AUTOMATİK 245 mij km

Çmimi: 13.700 €
AUDİ A4 2.0 2013 AUTOMATİK 245 mij km

Detajet

Postuar
26 janar 17:34
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
Audi
Modeli
A4

Përshkrimi

Shitet Audi A4 2.0 Dizell Viti 2013 Automatik Qmimi:13.700 Me Dogan 244.000 km garantuara Facelift, para-mbrapa Senzor dhe Map Hargjime tvogla Klimatronik Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe zero investim Fellne te bukura Ndalimi i nisjes, asistenca e nisjes nga kodra, sensori i shiut, kontrolli i lundrimit, modaliteti sportiv eko komfort, kondicioner dixhital Gjilan Veq Viber 045368753


Shpallje te ngjashme