Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN dhe RKS

Çmimi: Me Marrveshje
Blejm Vetura Gjith Kosoven PA DOGAN dhe RKS

Detajet

Postuar
13 janar 07:18
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
530
Viti i prodhimit
2017
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

BLEJM VETURA


Shpallje te ngjashme