Bmw 118d AUTOMATIK 2011 i Ardhur Nga Gjermania Pa Dogan

Çmimi: Me Marrveshje
Bmw 118d AUTOMATIK 2011  i Ardhur Nga Gjermania Pa Dogan

Detajet

Postuar
17 maj 20:31
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
118
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Bmw 118 d
2000cc
AUTOMATIK
Viti 2011
Km 231 000
Navigacjon
Senzor Parkim Para Dhe mbrap
Sezor Shiu
Shiber
Pashyret i Palohen me Pull
Etj
I sapo ardhur nga Gjermanija
PA DOGAN


Shpallje te ngjashme