Bmw

Çmimi: 1.200 €

Detajet

Postuar
15 mars 04:44
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Lloji
BMW
Modeli
525

Përshkrimi

Shes BMW 525 TDS 4x4 viti i prodhimit 94.Vetura posedon klim abs karrikat me nxemje templomat dhez mir punon mir vaj nuk hargjon.per ma shum informata tel dhe viber +32349239795


Shpallje te ngjashme