I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI PA DOGAN

Çmimi: 18.900 €
I BLEJM VETURAT QE NUK I PERDORNI PA DOGAN

Detajet

Postuar
25 janar 01:45
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
320
Viti i prodhimit
2011
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
180 000 - 189 999

Përshkrimi

🚨BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN🚨
AKSIDENT DEFEKT OSE ATO QE NUK I PERDORNI
- PERJ NGA VITI 2000deri 2019-

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24/7
Tel☎️ 049 660 454
Dhe viber ☎️+383 49660454
⚠️⚠️KOMPANIJA ME E SIGURTA DHE SERIOZE NE VEND KONTAKTO NE QDO KOHE⚠️⚠️
Blejm veturat qe nuk i perdorni ose defekt,aksident
Me Targa Kosovare ose pa dogan Nga viti 2004 dej2015
Mercedes A,B,C,E dhe ML,GL,GLK
Golf 3,4,6,7 Passat 3C,B7,B8 ose Touareg
Bmw 1,2,3,4,5,6,7 ose X1,X2,X3,X4,X5,X6
Audi A1,A2,A3,A4,A5,A6,A7,A8 ose Q3,Q5.Q7
Peugeot 307,308,309, Fiat punto,gran


Shpallje te ngjashme