bmw x5 2007 Rks 5 muaj shitet dhe ndrrohet

Çmimi: Me Marrveshje
bmw x5 2007 Rks 5 muaj shitet dhe ndrrohet

Detajet

Postuar
16 prill 20:05
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
Kosovare
Marshi
Automatik
Lloji
BMW
Modeli
X5
Viti i prodhimit
2007
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
0 - 4 999

PĂ«rshkrimi

Bmw X5 3.0 Diesel Xdrive Viti 2007 Automatik Tiptronik Rexhistruar RKS Komanda Ne Timon Navi Tmadh Drita Xenon Bi Xenon Ulset Lekur Alufellne Me Goma Te Mira Radio Cd Magazin Ne Gjendje Shum Te Mir Me Te Gjitha Serviset e Kryer .
Mob : 📞+38349567443


Shpallje te ngjashme