BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW AUDI MERCEDES BMW

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW AUDI MERCEDES BMW

Detajet

Postuar
29 janar 20:02
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
Kosovare
Marshi
Manual
Lloji
Ford
Modeli
Escort
Viti i prodhimit
2009
Karburanti
Benzin
Kilometrazha
250 000 - 299 999

PĂ«rshkrimi

SHARRI...(BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2003deri 2020 -

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24hr
VIBER OSE WHATSAPP +38349 660 454
AUTO----S. (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎049660454

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme