BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA

Çmimi: Me Marrveshje
BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA

Detajet

Postuar
27 korrik 08:49
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
TĂ« huaja
Marshi
Automatik
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
400
Viti i prodhimit
2020
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
5 000 - 9 999

PĂ«rshkrimi

AUTO---24 (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
AKSIDENT DEFEKT ATO QE SI PERDORNI
PERJ NGA VITI🚖 2000deri 2020 -

PAGESA KESH DHE PER MES BANKE
TRANSPORTI ESHT I YNI NE GJDO VEND TE KOSOVES NE GJDO KOHË

DERGO OFERTEN TUAJ 24hr
VIBER OSE WHATSAPP +38349888028
AUTO----24 (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)ñ˜Žï¾049888028

JEMI KOPANIJA MA SERJOZE NE VEND
JU FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN TUAJ.


Shpallje te ngjashme