Mercedes A-class 1.7CDI 2001

Çmimi: 2.950 €
Mercedes A-class 1.7CDI 2001

Detajet

Postuar
18 janar 18:24
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Marshi
Manual
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Kosovare
Lloji
Mercedes-Benz
Modeli
A 170

Përshkrimi

Shes veturen Mercedes A-class ne gjendje shum te mire i servisuar komplet dhe i mirembajtur nga nje pronar nga doganimi goma te reja te dimrit

Posedon
klim
abs
centrall
xhamat me rrym 4x
dy qilsa
bateri te re
fellne me goma te reja
vaj dhe filtera te sapo nderruar
230xxxKM
regjistrim 8 muaj


Shpallje te ngjashme