Golf 6 plus

Çmimi: Me Marrveshje
Golf 6 plus

Detajet

Postuar
21 mars 15:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Prizren
Targa
Të huaja
Marshi
Automatik
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Golf Plus
Viti i prodhimit
2010
Karburanti
Dizel / Naftë
Kilometrazha
200 000 - 249 999

Përshkrimi

Shes Golf 6 Plus ngjyr vishnje viti prodhimit 12.12.2010,dsg automatiktiptronik vetura posedon:ulse me nxemje,pulla ne timon,tempomat,senzor te parkingut para dhe mrapa,park pilot,vetura asht me dogan dhe homologim etj


Shpallje te ngjashme