Motor dhe pump për Liebherr912

Çmimi: Me Marrveshje
Motor dhe pump për Liebherr912

Detajet

Postuar
22 mars 11:19
Kategoria
Automjete > Kamionë
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec

Përshkrimi

Shitet motor dhe pump për Liebher 912 ne gjendje shum te mir pune(perfekte),Janë te montuar ne bager .
Per me shum kontaktoni ne:044789551
Viber:+38344789551


Shpallje te ngjashme