Fritez dyshe nga inox

Çmimi: 220 €
Fritez dyshe nga inox

Detajet

Postuar
4 shkurt 01:30
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec

Përshkrimi

Shes fritez te paperdorur, friteza eshte material inoks

Mund te kontaktoni edhe ne viber +38344826121