MAKINA MBUSHESE

Çmimi: 90 €
MAKINA MBUSHESE

Detajet

Postuar
6 maj 15:09
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec

Përshkrimi

Shes maqinen mbushese per qifte dhe sugjuk 5 Kg.
Viber & whatsapp +38344826121


Shpallje te ngjashme