SKARA ME PRUSH INOX

Çmimi: 450 €
SKARA ME PRUSH INOX

Detajet

Postuar
7 janar 00:40
Kategoria
Biznes & Punësime > Makineri dhe inventare
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec

Përshkrimi

Shes skaren profesionale me prush nga Inox,e re e paperdorur.
Dimenzioni 1meter me 70cm,ndersa trashesia 10mm ose 1cm, ka edhe prej 8mm

Viber: +383 44 826 121


Shpallje te ngjashme