APRILA SL 1000 FALCON YAMAHA MAJESTY YP 125 CC

Çmimi: 3.650 €
APRILA SL 1000 FALCON YAMAHA MAJESTY YP 125 CC

Detajet

Postuar
23 maj 10:34
Kategoria
Automjete > Motoqikleta (nen 50 cc)
Vendi
Kosovë > Rajoni i Gjakovës > Rahovec

Përshkrimi

aprila SL 1000 i veqant ne stilin e vet shum i fuqishem dhe i ruajtur ne menyr perfekte
esht ardhur nga zvicrra
dogana e paguar
i gatshem per qdo lloj prove

Yamaha majesty 125 cc skuter i deshmuar per cilesin te cilen e ka ky model