1+1 ne Sarande per 30000 euro!

Çmimi: 30.000 €
1+1 ne Sarande per 30000 euro!

Detajet

Postuar
8 mars 07:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
55 m²
Numri i dhomave
1,5

Përshkrimi

Apartament me 1 dhomë gjumi për shitje në Sarandë. Apartamenti ndodhet në katin e 3-të dhe ka një sipërfaqe totale prej 55m2. Prona përbëhet nga: 1 dhomë gjumi, 1 dhomë të gjallë me kuzhinë të përbashkët, 1 tualet dhe 1 ballkon. Na telefononi për informacione të mëtejshme.