Apartament 1+1 me pamje ballore

Çmimi: 60.000 €
Apartament 1+1  me pamje ballore

Detajet

Postuar
31 mars 22:49
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar shume prane plazhit.Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi,1sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.