Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri

Çmimi: 60.000 €
Apartament 1+1 pamje ballore nga deti ndertim i ri

Detajet

Postuar
17 gusht 11:41
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
82 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande Kati i 3-te, ndertim i ri. Siperfaqe e pergjithshme 82m2 Pamje ballore nga deti Organizuar ne :1 dhome gjumi,1 sallon & guzhine,1 ballkon dhe 2 tualete. Per me shume informacion ose per te vizituar pronen na kontaktoni


Shpallje te ngjashme