Apartament 138m2 Pamje Ballore Nga Deti

Çmimi: 97.000 €
Apartament 138m2 Pamje Ballore Nga Deti

Detajet

Postuar
17 gusht 19:42
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje ballore nga deti. Prona ndodhet ne rrugen Gjergj Araniti nje zone e qete prane te gjitha sherbimeve. Ndertim i ri me ashensor. Kati i 3-te Siperfaqe e pergjithshme 138m2 E organizuar ne: 2 dhoma gjumi,1 sallon & guzhine,2 ballkone dhe 2 banjo. Na kontaktoni per informacion te metejshem ose per te vizituar pronen.