Apartament 2+1 Sarande

Çmimi: 90.000 €
Apartament 2+1 Sarande

Detajet

Postuar
4 maj 13:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament ne rrugen butrinti.I organizuar ne 2 dhoma gjumi1 tualet 1 sallon me guzhine te perbashket 1 ballkon.Ne katin e 4 te nje pallati te ri dhe cilesor.I mobiluar teresisht ne menyre cilesore.


Shpallje te ngjashme