Apartament 2+1 me pamje fantastike

Çmimi: 150.000 €
Apartament 2+1 me pamje fantastike

Detajet

Postuar
30 korrik 13:33
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
105 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 me pamje ballore nga deti ne nje zone te preferuar.Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme 105m2 eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne:2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,1 tualet dhe 1 ballkon.Na kontaktoni per me shume informacione ose per nje vizite te prona.