Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

Çmimi: 60.000 €
Apartament 2+1 ne shitje,Sarande

Detajet

Postuar
29 gusht 12:11
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
90 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande ne zonen e portit.Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te ka siperfaqe te pergjithshme prej 90m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon & guzhine, 1 ballkon,1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te vizituar pronen.


Shpallje te ngjashme