Apartament 2+1 pamje ballore nga deti

Çmimi: 110.000 €
Apartament 2+1 pamje ballore nga deti

Detajet

Postuar
9 korrik 19:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
99 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

:Shitet apartament 2+1 ne Sarande me pamje fantastike 50m larg plazhit.Prona ndodhet ne rrugen Mitat Hoxha dhe eshte me hipoteke dhe ka siperfaqe totale prej 99m2.Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine,1 ballkon dhe 1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen.