Apartament 3+1 me pamje nga deti

Çmimi: 160.000 €
Apartament 3+1 me pamje nga deti

Detajet

Postuar
2 maj 19:20
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 i mobiluar me pamje ballore nga deti, ne rrugen Butrinti Sarande.Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje ndertese te re dhe cilesore dhe eshte i perbere nga:3 dhoma gjumi, 2 tualete,1 sallon-guzhine 2ballkone.Ne kete zone mund te gjeni:Restorante,bar,market,transport publik etj.