Apartament 3+1 ne Sarande

Çmimi: 70.000 €
Apartament 3+1 ne Sarande

Detajet

Postuar
2 maj 19:28
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne katin e 5 te nje ndertese cilesore ne qytetin e Sarandes.Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi 1 sallon-guzhine 2 tualete, 3 ballkone dhe eshte kompletisht i mobiluar ne menyre bashkohore.Prona ndodhet ne rrugen Mithat Hoxha ne nje zone ku mund te gjeni gjithcka ju nevojitet.


Shpallje te ngjashme