Apartment ne Sarande

Çmimi: Me Marrveshje
Apartment ne Sarande

Detajet

Postuar
29 maj 11:21
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet apartment me dy hyrje Te ndara.
3+1 dhe 1+1 gjithsej 3 banja 6 dhoma,lagjia nr 4 koder kati 3, 200 meter nga Ana e detit, 90.000 € taksat I paguani vet ose 100.000 € me taksa Te paguara.