Jepen me qera per pushesa apartamente 2+1 & 1+1

Çmimi: 40 €
Jepen me qera per pushesa apartamente 2+1 & 1+1

Detajet

Postuar
28 korrik 11:36
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Jepen me qera per pushesa apartamente 2+1 dhe 1+1 me cnime te aresyesme . Apartamentet i plotesojne te gjitha kushtet per fjetje e gatim