OKAZION apartament 1+1 i mobiluar vija e pare

Çmimi: 66.000 €
OKAZION apartament 1+1 i mobiluar vija e pare

Detajet

Postuar
9 korrik 13:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
64 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 vija e pare me pamje fantastike, 50 m larg detit. Apartamenti ka siperfaqe te pergjithshme prej 64m2, ndodhen ne rrugen Butrinti ne katin 2 dhe eshte totalisht i mobiluar ne menyre cilesore.Prona eshte e organizuar ne 1 dhome gjumi,1 sallon & guzhin,1 ballkon dhe 1 tualet.Na kontaktoni per me shume informacione ose per te vizituar pronen.


Shpallje te ngjashme