OkAZION!!!Shitet papafingo me pamje te ballore nga deti ne Sarande

Çmimi: 200.000 €
OkAZION!!!Shitet papafingo me pamje te ballore nga deti ne Sarande

Detajet

Postuar
15 tetor 10:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
160 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Shitet papafingo me pamje ballore deti dhe dokumenta te rregullta (certifikate pronesie )ne Sarande.Prona ndodhet ne rrugen Butrinti,nje nga zonat me te preferuara te qytetit,e populluar kryesisht me shtetas te huaj.
Prona perbehet nga:
2dhoma gjumi,1 dhome ndenjieje,2tualete dhe nje ballkon shume i dhat qe mbeshtjell gjithe siperfaqen e ppafingos.
Luxury furnished and close to the beach Penthouse for sale with amazing sea view from the balcony and living room ,bedroom area.The property is consisting of :
2 Bedroom

1Livingroom

Fitted kitchen

1 Bathroom

1 Balcony

TaraceThis beautiful property is located at “Butrinti” Street ,close to all amenities .The nearest beach is only 5 minutes walking distance away from the building .All shops and restaurant are in a very close range with the property.