Papafingo fantastike ne Sarande

Çmimi: 190.000 €
Papafingo fantastike ne Sarande

Detajet

Postuar
7 nëntor 12:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
200 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Shitet penthouse me pamje anesore nga deti ne Sarande ne nje zone te preferuar ne katin e fundit te nje ndertese te re.Prona ndodhet shume prane plazhit 10 minuta distance ne kembe dhe ka siperfaqe totale 200m2.Eshte e organizuar ne:3 dhoma gjumi,1 sallon me guzhine te perbashket,3 tualete dhe 3 ballkone.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona.


Shpallje te ngjashme