Papafingo me super pamje dhe pishine per shitje ne Sarande!

Çmimi: 452.000 €
Papafingo me super pamje dhe pishine per shitje ne Sarande!

Detajet

Postuar
10 shkurt 19:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Kuadratura
265 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Papafingo me pishine ne nje nga objektet me te reja dhe me cilesore ne Sarande. Siperfaqja e saj eshte 266.5 m2 dhe tarrace e cila eshte 144 m2.
Papafingo perbehet nga salloni, ka dy dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje dhome sherbimi. Ka nje pamje fantastike nga tarraca, e cila ka dhe pishinen, tualet, dush e kend gatimi ku mund te shijosh darkat ne mbremje.
Apartamenti eshte me certifikate pronesie, me siperfaqe 266. 5 m2. Kualiteti i ndertimit te kompleksit ku ndodhet penthouse eshte cilesor e kualitet me te mira te ndertimit. Eshte nje nga rezidencat me te preferuara ku mund te ofrohet per airbnb per gjithe vitin me nje kthim shume te mire.


Shpallje te ngjashme