Papafingo ne shitje,Sarande

Çmimi: 155.000 €
Papafingo ne shitje,Sarande

Detajet

Postuar
31 mars 22:48
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Vlorës > Sarandë
Modeli
270
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Një mundësi perfekte për të marrë një Penthouse me dy dhoma gjumi për shitje në Sarandë.Pak metra në këmbë larg plazhit ne rrugen butriti.Kjo pronë gëzon një tarracë të madhe me sipërfaqe prej 140 m2 me pamje fantastike të detit që është ideale për argëtim dhe nje siperfaqe ndertimi prej 130m2.Papafingua ndodhet ne katin e 6-te te nje ndertimi te ri dhe me cilesi te larteËshtë i pajisur me të gjitha dokumentet ligjoreEshte i perber nga:2 dhoma gjumi,1 sallon te madh me kuzhinë të përbashkët,2 tualeta
Mos humbni mundësinë për të zotëruar këtë prone na kontaktoni në viber ose WhatsApp: +355699238033